B43252A2227M000
B43252A2227M000 EPCOS - TDK Electronics
B41252_B43252_2008.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 820 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.271 A @ 20 kHz
на замовлення 546 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 820 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.271 A @ 20 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43252A2227M000 B43252A2227M000 Виробник : EPCOS / TDK B41252_B43252_2008.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200VDC 220uF 20% 6mm Terminals