B43252B1277M
B43252B1277M EPCOS - TDK Electronics
B41252_B43252_2008.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 270UF 20% 160V SNAP
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 270 F 160V 25.4X20.
Інші пропозиції B43252B1277M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43252B1277M B43252B1277M Виробник : EPCOS / TDK B41252_B43252_2008.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 270 F 160V 25.4X20