B43509E2188M000
B43509E2188M000 EPCOS - TDK Electronics
B43509.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 65mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Capacitance: 1800 µF
Voltage - Rated: 250 V
Impedance: 100 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 3.18 A @ 100 Hz
на замовлення 240 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 65mOhm @ 100Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Capacitance: 1800 µF, Voltage - Rated: 250 V, Impedance: 100 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 3.18 A @ 100 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43509E2188M000 B43509E2188M000 Виробник : EPCOS / TDK B43509.pdf?ref_disty=digikey Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 250VDC 1800uF 20% PVC STD 6.3mm Term
товару немає в наявності
B43509E2188M000 B43509E2188M000 Виробник : TDK B43509-1528080.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250VDC 1800uF 20% PVC STD 6.3mm Term