Продукція > TDK > B43890A4106M008
B43890A4106M008
B43890A4106M008 TDK
Виробник: TDK
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded Single-ended 10uF 350V
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 10uF; 350VDC; Ø10x20mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 350V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 12000h, Operating temperature: -25...105°C, Operating current: 318mA, Height: 20mm, Diameter: 10mm, Kind of capacitor: low ESR, Leads: radial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43890A4106M008 Виробник : TDK Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 10uF; 350VDC; Ø10x20mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 350V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 12000h
Operating temperature: -25...105°C
Operating current: 318mA
Height: 20mm
Diameter: 10mm