B43890A5685M008
B43890A5685M008 EPCOS - TDK Electronics
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: SINGLE-ENDED 6,8UF 450V
Packaging: Tape & Box (TB)
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 6.8uF; 450VDC; Ø10x20mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 6.8µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Tolerance: ±20%, Service life: 12000h, Operating temperature: -25...105°C, Operating current: 262mA, Height: 20mm, Diameter: 10mm, Kind of capacitor: low ESR, Leads: radial, Terminal pitch: 5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43890A5685M008 Виробник : TDK Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 6.8uF; 450VDC; Ø10x20mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 6.8µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Tolerance: ±20%
Service life: 12000h
Operating temperature: -25...105°C
Operating current: 262mA
Height: 20mm
Diameter: 10mm
Kind of capacitor: low ESR
Leads: radial
Terminal pitch: 5mm