Продукція > TDK ELECTRONICS > B45196-H5106-K309
B45196-H5106-K309 TDK ELECTRONICS
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Tant Solid 10uF 25V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 1.5 Ohm 125C T/R
на замовлення 118384 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор танталовый, С = 10 мкФ, Uном, В = 25, Точн.,% = 10, Типоразм. = C, Габаритн. разм., мм = 6.0 x 3.2 , Тэксп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт, кількість в упаковці: 750 шт.
Інші пропозиції B45196-H5106-K309
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B45196H5106K309 B45196H5106K309 Виробник : Kemet Конденсатор танталовый, С = 10 мкФ, Uном, В = 25, Точн.,% = 10, Типоразм. = C, Габаритн. разм., мм = 6.0 x 3.2 , Тэксп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт