B45196-H5106-K309 TDK ELECTRONICS
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Tant Solid 10uF 25V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 1.5 Ohm 125C T/R
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор танталовый, С = 10 мкФ, Uном, В = 25, Точн.,% = 10, Типоразм. = C, Габаритн. разм., мм = 6.0 x 3.2 , Тэксп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт, кількість в упаковці: 750 шт.
Інші пропозиції B45196-H5106-K309
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
B45196H5106K309 | Виробник : Kemet |