Продукція > SAMSUNG > B45196H3106K109
B45196H3106K109 SAMSUNG
Виробник: SAMSUNG
09+ SIP16
на замовлення 1825 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Tant Solid 10uF 16V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 125°C T/R.
Інші пропозиції B45196H3106K109
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B45196H3106K109 B45196H3106K109 Виробник : Kemet kemt2005t491.pdf Cap Tant Solid 10uF 16V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 125°C T/R