Продукція > B45 > B45197A6476K509
B45197A6476K509
Виробник:
на замовлення 9080 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис B45197A6476K509
Cap Tant Solid 47uF 35V X CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.23 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B45197A6476K509 B45197A6476K509 Виробник : Kemet f3102t495.pdf Cap Tant Solid 47uF 35V X CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.23 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R