B50-328-3188220
B50-328-3188220 ITT Cannon, LLC
B50-328-3188220_SPEC.pdf?PARTNO=B50-328-3188220
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN SMC PLUG R/A 50 OHM SOLDER
Packaging: Bag
Connector Type: Plug, Female Socket
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle
Cable Group: RG-174, 316
Fastening Type: Threaded
Connector Style: SMC
Housing Color: Gold
Shield Termination: Crimp
Center Contact Material: Brass
Frequency - Max: 12.4 GHz
Number of Ports: 1
на замовлення 716 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SMC PLUG R/A 50 OHM SOLDER, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Female Socket, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle, Cable Group: RG-174, 316, Fastening Type: Threaded, Connector Style: SMC, Housing Color: Gold, Shield Termination: Crimp, Center Contact Material: Brass, Frequency - Max: 12.4 GHz, Number of Ports: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B50-328-3188220 B50-328-3188220 Виробник : ITT smc.pdf Conn SMC PL 0Hz to 12.4GHz 50Ohm Crimp RA Cable Mount Gold
на замовлення 541 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5