B57045K0103A002
B57045K0103A002 EPCOS - TDK Electronics
ntc_probe_ass_k45_a002.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: NTC THERMISTOR SENSOR FOR INDUST
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical Probe Assembly
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/100: 3988K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±2%
Length - Lead Wire: 7.87" (200.00mm)
Part Status: Active
Power - Max: 60 mW
на замовлення 481 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NTC THERMISTOR SENSOR FOR INDUST, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical Probe Assembly, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/100: 3988K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±2%, Length - Lead Wire: 7.87" (200.00mm), Part Status: Active, Power - Max: 60 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B57045K0103A002 B57045K0103A002 Виробник : EPCOS / TDK ntc_probe_ass_k45_a002.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10kohm 3988 1% 60mW Probe K45/10k/A002