Продукція > EPCOS / TDK > B57127P508M301
B57127P508M301
B57127P508M301 EPCOS / TDK
p27.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Inrush Current Limiters 500mOhms 30A 20% L/S 7.5mm
на замовлення 7425 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ICL 500 MOHM 20% 24A 30.5MM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Diameter: 1.201" (30.50mm), Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Approval Agency: UL, Current - Steady State Max: 24 A, Part Status: Active, R @ 25°C: 500 mOhms, R @ Current: 11 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B57127P508M301 B57127P508M301 Виробник : TDK p27.pdf Description: ICL 500 MOHM 20% 24A 30.5MM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Diameter: 1.201" (30.50mm)
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Approval Agency: UL
Current - Steady State Max: 24 A
Part Status: Active
R @ 25°C: 500 mOhms
R @ Current: 11 mOhms
на замовлення 400 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
B57127P508M301 B57127P508M301 Виробник : TDK p27.pdf Inrush Current Limiters 500mOhms 30A 20% L/S 7.5mm