Продукція > TDK > B57153S0200M054
B57153S0200M054
B57153S0200M054 TDK
s153.pdf
Виробник: TDK
Description: NTC THERMISTOR ICL S153/20/M54
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Diameter: 0.335" (8.50mm)
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Approval Agency: CQC, UL, VDE
Current - Steady State Max: 1.6 A
R @ 25°C: 20 Ohms
R @ Current: 528 mOhms
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: NTC THERMISTOR ICL S153/20/M54, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Diameter: 0.335" (8.50mm), Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Approval Agency: CQC, UL, VDE, Current - Steady State Max: 1.6 A, R @ 25°C: 20 Ohms, R @ Current: 528 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B57153S0200M054 B57153S0200M054 Виробник : TDK s153.pdf Description: NTC THERMISTOR ICL S153/20/M54
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Diameter: 0.335" (8.50mm)
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Approval Agency: CQC, UL, VDE
R @ 25°C: 20 Ohms
R @ Current: 528 mOhms