B57153S100M51
B57153S100M51 TDK ELECTRONICS
s153.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Thermistor NTC 10 Ohm 20% 2-Pin Radial 2800K T/R
на замовлення 7500 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B57153S100M51 B57153S100M51 Виробник : TDK ELECTRONICS s153.pdf Thermistor NTC 10 Ohm 20% 2-Pin Radial 2800K T/R
Кількість Ціна
на замовлення 11 шт:
B57153S100M51 Виробник : EPCOS (TDK) B57153_S153.pdf Description: ICL 10 OHM 20% 2A 8.4MM