B57153S100M54
B57153S100M54 EPCOS - TDK Electronics
s153.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: ICL 10 OHM 20% 2A 8.5MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Diameter: 0.335" (8.50mm)
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Approval Agency: UL
Current - Steady State Max: 2 A
Part Status: Active
R @ 25°C: 10 Ohms
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ICL 10 OHM 20% 2A 8.5MM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Diameter: 0.335" (8.50mm), Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Approval Agency: UL, Current - Steady State Max: 2 A, Part Status: Active, R @ 25°C: 10 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B57153S100M54 B57153S100M54 Виробник : EPCOS - TDK Electronics s153.pdf Description: ICL 10 OHM 20% 2A 8.5MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Diameter: 0.335" (8.50mm)
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Approval Agency: UL
Part Status: Active
R @ 25°C: 10 Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
B57153S100M54 B57153S100M54 Виробник : TDK ELECTRONICS s153.pdf Thermistor NTC 10 Ohm 20% 2-Pin Radial 2800K Ammo