B57164K0102J052
B57164K0102J052 EPCOS - TDK Electronics
NTC_Leaded_disks_K164.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR NTC 1KOHM 3730K DISC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
B25/100: 3730K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 1k
Resistance Tolerance: ±5%
Power - Max: 450 mW
на замовлення 1088 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT measurement NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 1kΩ; THT; 3730K; -55÷125°C; ±5%; Ø5.5x5mm; 450mW, Type of sensor: NTC thermistor, Resistance: 1kΩ, Mounting: THT, Material constant B: 3730K, Operating temperature: -55...125°C, Tolerance: ±5%, Power: 0.45W, Body dimensions: Ø5.5x5mm, Diameter: 5.5mm, Height: 5mm, Terminal pitch: 5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B57164K0102J052 Виробник : TDK ELECTRONICS ntc_leaded_disks_k164.pdf Thermistor NTC 1K Ohm 5% 2-Pin Radial 3730K >= -3.5 Cassette
Кількість Ціна
B57164K0102J052 B57164K0102J052 Виробник : EPCOS - TDK Electronics NTC_Leaded_disks_K164.pdf Description: THERMISTOR NTC 1KOHM 3730K DISC
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Through Hole
B25/100: 3730K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 1k
Resistance Tolerance: ±5%
Power - Max: 450 mW
товару немає в наявності
товару немає в наявності
B57164K0102J052 Виробник : TDK B57164K.pdf Category: THT measurement NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 1kΩ; THT; 3730K; -55÷125°C; ±5%; Ø5.5x5mm; 450mW
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 1kΩ
Mounting: THT
Material constant B: 3730K
Operating temperature: -55...125°C
Tolerance: ±5%
Power: 0.45W
Body dimensions: Ø5.5x5mm
Diameter: 5.5mm
Height: 5mm
Terminal pitch: 5mm