B57164K0151K000
B57164K0151K000 EPCOS - TDK Electronics
NTC_Leaded_disks_K164.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR NTC 150OHM 3200K DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
B25/100: 3200K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 150
Resistance Tolerance: ±10%
Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm)
Power - Max: 450 mW
на замовлення 1987 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 150OHM 3200K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, B25/100: 3200K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 150, Resistance Tolerance: ±10%, Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm), Power - Max: 450 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B57164K0151K000 B57164K0151K000 Виробник : EPCOS / TDK NTC_Leaded_disks_K164.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 150 Ohms 3200 3%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
B57164K0151K000 B57164K0151K000 Виробник : TDK NTC_Leaded_disks_K164.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 150 Ohms 3200 3%