Продукція > EPCOS / TDK > B57164K0332K000
B57164K0332K000
B57164K0332K000 EPCOS / TDK
NTC_Leaded_disks_K164.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 3.3k 3950 3%
на замовлення 3838 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EPCOS - B57164K0332K000 - NTC-Thermistor, 3.3 kOhm, Baureihe B57164K, 3950K, Durchsteckmontage, radial bedrahtet, tariffCode: 85334010, Thermistormontage: Durchsteckmontage, rohsCompliant: Y-EX, Bauform - Thermistor: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Beta-Wert (K): 3950K, Betriebstemperatur, min.: -55°C, euEccn: NLR, Thermistoranschlüsse: Radial bedrahtet, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Temperaturabhängiger Widerstand bei 25°C: 3.3kohm, Produktpalette: B57164K, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
B25/100: 3950K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 3.3k
Resistance Tolerance: ±10%
Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm)
Part Status: Active
Power - Max: 450 mW
на замовлення 850 шт:
Мінімальне замовлення: 9
B57164K0332K000 B57164K0332K000 Виробник : EPCOS 3158404.pdf Description: EPCOS - B57164K0332K000 - NTC-Thermistor, 3.3 kOhm, Baureihe B57164K, 3950K, Durchsteckmontage, radial bedrahtet
tariffCode: 85334010
Thermistormontage: Durchsteckmontage
rohsCompliant: Y-EX
Bauform - Thermistor: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Beta-Wert (K): 3950K
Betriebstemperatur, min.: -55°C
euEccn: NLR
Thermistoranschlüsse: Radial bedrahtet
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Temperaturabhängiger Widerstand bei 25°C: 3.3kohm
Produktpalette: B57164K
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
товару немає в наявності
B57164K0332K000 B57164K0332K000 Виробник : EPCOS ntc_leaded_disks_k164.pdf Thermistor NTC 3.3K Ohm 10% 2-Pin Radial 3950K >= -3.5 Bulk