Продукція > EPCOS / TDK > B57164K0470K000
B57164K0470K000
B57164K0470K000 EPCOS / TDK
NTC_Leaded_disks_K164.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 47 Ohms 3000 3%
на замовлення 1947 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 47 OHM 3000K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, B25/100: 3000K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 47, Resistance Tolerance: ±10%, Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm), Part Status: Active, Power - Max: 450 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B57164K0470K000 B57164K0470K000 Виробник : TDK NTC_Leaded_disks_K164.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 47 Ohms 3000 3%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
B57164K0470K000 B57164K0470K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics NTC_Leaded_disks_K164.pdf Description: THERMISTOR NTC 47 OHM 3000K DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
B25/100: 3000K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47
Resistance Tolerance: ±10%
Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm)
Part Status: Active
Power - Max: 450 mW