Продукція > EPCOS / TDK > B57364S0160M000
B57364S0160M000
B57364S0160M000 EPCOS / TDK
s364.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors ICL S364/16 M 21mm
на замовлення 1864 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Protection NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 16Ω; Ø: 21mm; -55÷170°C; ±20%; THT; Pitch: 7.5mm, Mounting: THT, Type of sensor: NTC thermistor, Operating temperature: -55...170°C, Height: 7mm, Terminal pitch: 7.5mm, Diameter: 21mm, Body dimensions: Ø21x7mm, Resistance: 16Ω, Tolerance: ±20%, Maximum current: 4A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B57364S0160M000 B57364S0160M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics s364.pdf Description: ICL 16 OHM 20% 4A 21MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Diameter: 0.827" (21.00mm)
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Current - Steady State Max: 4 A
Part Status: Active
R @ 25°C: 16 Ohms
на замовлення 528 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
B57364S0160M000 Виробник : TDK s364.pdf Category: Protection NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 16Ω; Ø: 21mm; -55÷170°C; ±20%; THT; Pitch: 7.5mm
Mounting: THT
Type of sensor: NTC thermistor
Operating temperature: -55...170°C
Height: 7mm
Terminal pitch: 7.5mm
Diameter: 21mm
Body dimensions: Ø21x7mm
Resistance: 16Ω
Tolerance: ±20%
Maximum current: 4A