Продукція > TDK > B58035U7155M062
B58035U7155M062
B58035U7155M062 TDK
2873786.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - B58035U7155M062 - Keramikvielschichtkondensator, 1.5 µF, 700 V, SMD, ± 20%
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: SMD
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 1.5µF
Stapelhöhe: -
Spannung (DC): 700V
Produktpalette: Ceralink
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 367 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - B58035U7155M062 - Keramikvielschichtkondensator, 1.5 µF, 700 V, SMD, ± 20%, 9.1 mm, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: SMD, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Dielektrikum: -, euEccn: NLR, Kapazität: 1.5µF, Stapelhöhe: 9.1mm, Spannung (DC): 700V, Produktpalette: B58035U Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B58035U7155M062 B58035U7155M062 Виробник : EPCOS / TDK b58035_fa.pdf Speciality Ceramic Capacitors 700V 1.5uF Ceralink Flex Assembly 3
на замовлення 405 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
B58035U7155M062 B58035U7155M062 Виробник : TDK 2873786.pdf Description: TDK - B58035U7155M062 - Keramikvielschichtkondensator, 1.5 µF, 700 V, SMD, ± 20%, 9.1 mm
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 1.5µF
Stapelhöhe: 9.1mm
Spannung (DC): 700V
Produktpalette: B58035U Series
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 85 шт:
B58035U7155M062 B58035U7155M062 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b58035_fa.pdf Description: CAP CER 1.5UF 700V 6SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL (Stacked), High Temperature
Voltage - Rated: 700V
Package / Case: Stacked SMD, 6 J-Lead
Size / Dimension: 0.343" L x 0.289" W (8.70mm x 7.34mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Applications: Automotive, SMPS Filtering
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.378" (9.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 700V
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF