B59100C0080A070
B59100C0080A070 EPCOS - TDK Electronics
PTC_Sensors_B59100_C100.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 90°C ~ 150°C
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 100 Ohms
на замовлення 1391 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 90°C ~ 150°C, Part Status: Active, Resistance @ 25°C: 100 Ohms.