B59100C0100A051
B59100C0100A051 EPCOS - TDK Electronics
B59100C%20Rev2002.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 90°C ~ 150°C
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 100 Ohms
на замовлення 1483 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 90°C ~ 150°C, Part Status: Active, Resistance @ 25°C: 100 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B59100C0100A051 B59100C0100A051 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B59100C%20Rev2002.pdf Description: THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 100 Ohms