Продукція > EPCOS / TDK > B59100C0100A070
B59100C0100A070
B59100C0100A070 EPCOS / TDK
PTC_Sensors_B59100_C100.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors T=5K 100deg C
на замовлення 346 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 100OHM RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 90°C ~ 150°C, Part Status: Active, Resistance @ 25°C: 100 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B59100C0100A070 B59100C0100A070 Виробник : EPCOS - TDK Electronics PTC_Sensors_B59100_C100.pdf Description: SENSOR PTC 100OHM RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 90°C ~ 150°C
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 100 Ohms