B59118C1080A070 EPCOS - TDK Electronics
PTC_Thermistors%20for%20lighting.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR PTC 70 OHM 25% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 80A 70 5X2.5 PTC Thermistor 1118A.
Інші пропозиції B59118C1080A070
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B59118C1080A070 B59118C1080A070 Виробник : EPCOS / TDK PTC_Thermistors%20for%20lighting.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 80A 70 5X2.5 PTC Thermistor 1118A