B59404A0130A062
B59404A0130A062 EPCOS - TDK Electronics
PTC_Sensors_SMD_chips_standard.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: SENSOR PTC 10KOHM 50% 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±50%
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 10 kOhms
на замовлення 8059 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 10KOHM 50% 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±50%, Part Status: Active, Resistance @ 25°C: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±50%
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 10 kOhms
товару немає в наявності
B59404A0130A062 B59404A0130A062 Виробник : EPCOS / TDK PTC_Sensors_SMD_chips_standard.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors PTC Thermistor A 404A 130A 62