B59407A0115A062
B59407A0115A062 EPCOS - TDK Electronics
PTC_OC_SMD_0402_0603_1210_24V_230V.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR PTC 470 OHM 25% 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Hold (Ih) (Max): 13 mA
Current - Trip (It): 32 mA
Voltage - Max: 32V
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Current - Max: 120 mA
Resistance - Initial (Ri) (Min): 265 Ohms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 470 Ohms
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 3332 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR PTC 470 OHM 25% 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Hold (Ih) (Max): 13 mA, Current - Trip (It): 32 mA, Voltage - Max: 32V, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Current - Max: 120 mA, Resistance - Initial (Ri) (Min): 265 Ohms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 470 Ohms, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B59407A0115A062 B59407A0115A062 Виробник : EPCOS - TDK Electronics PTC_OC_SMD_0402_0603_1210_24V_230V.pdf Description: THERMISTOR PTC 470 OHM 25% 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Current - Trip (It): 32 mA
Voltage - Max: 32V
Part Status: Active
Current - Max: 120 mA
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
B59407A0115A062 B59407A0115A062 Виробник : EPCOS / TDK PTC_OC_SMD_0402_0603_1210_24V_230V.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors PTC Thermistor A 407A 115A 62