B62152P0027X030
B62152P0027X030 EPCOS - TDK Electronics
double_aperture_cores.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE 2 HOLE 2.4UH N30
Packaging: Box
Tolerance: ±30%
Material: N30
Length: 0.144" (3.65mm)
Width: 0.085" (2.15mm)
Height: 0.079" (2.00mm)
Core Type: Multi-Hole (2)
Inductance Factor (Al): 2.4 µH
Initial Permeability (µi): 4300
Finish: Parylene
Gap: Ungapped
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 2.2
Effective Length (le) mm: 3.7
Effective Area (Ae) mm²: 1.7
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 6.3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 2 HOLE 2.4UH N30, Packaging: Box, Tolerance: ±30%, Material: N30, Length: 0.144" (3.65mm), Width: 0.085" (2.15mm), Height: 0.079" (2.00mm), Core Type: Multi-Hole (2), Inductance Factor (Al): 2.4 µH, Initial Permeability (µi): 4300, Finish: Parylene, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 2.2, Effective Length (le) mm: 3.7, Effective Area (Ae) mm²: 1.7, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 6.3.