Продукція > EPCOS / TDK > B64290A0084X065
B64290A0084X065
B64290A0084X065 EPCOS / TDK
pdf-toroids-general-information.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Ferrite Cores & Accessories R 102/66/15 T65 TOROID
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE TOROID 6.5UH T65, Packaging: Box, Tolerance: ±30%, Material: T65, Diameter: 4.016" (102.00mm), Height: 0.591" (15.00mm), Core Type: Toroid, Supplier Device Package: R 102 x 65.8 x 15, Inductance Factor (Al): 6.5 µH, Initial Permeability (µi): 5000, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.96, Effective Length (le) mm: 255.3, Effective Area (Ae) mm²: 267.2, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 68220.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B64290A0084X065 Виробник : EPCOS - TDK Electronics pdf-toroids-general-information.pdf Description: FERRITE CORE TOROID 6.5UH T65
Packaging: Box
Tolerance: ±30%
Material: T65
Diameter: 4.016" (102.00mm)
Height: 0.591" (15.00mm)
Core Type: Toroid
Supplier Device Package: R 102 x 65.8 x 15
Inductance Factor (Al): 6.5 µH