Продукція > TDK > B64290A0783X010
B64290A0783X010
B64290A0783X010 TDK
pdf-toroids-general-information.pdf
Виробник: TDK
Description: FERRITE CORE TOROID 450NH K10
Tolerance: ±25%
Packaging: Box
Material: K10
Diameter: 0.394" (10.00mm)
Height: 0.275" (7.00mm)
Core Type: Toroid
Supplier Device Package: R 10 x 6 x 7
Inductance Factor (Al): 450 nH
Initial Permeability (µi): 630
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.76
Effective Length (le) mm: 24.07
Effective Area (Ae) mm²: 13.7
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 330.0
на замовлення 3588 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE TOROID 450NH K10, Tolerance: ±25%, Packaging: Box, Material: K10, Diameter: 0.394" (10.00mm), Height: 0.275" (7.00mm), Core Type: Toroid, Supplier Device Package: R 10 x 6 x 7, Inductance Factor (Al): 450 nH, Initial Permeability (µi): 630, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.76, Effective Length (le) mm: 24.07, Effective Area (Ae) mm²: 13.7, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 330.0.