Продукція > TDK > B65513J0100A087
B65513J0100A087
B65513J0100A087 TDK
er_14_5_6.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Cores & Accessories ER14.5/3/7 N87 100 +3% -3% Sold as set
на замовлення 2711 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE ER 100NH N87, Tolerance: ±3%, Packaging: Box, Material: N87, Length: 0.571" (14.50mm), Width: 0.264" (6.70mm), Height: 0.116" (2.95mm), Core Type: ER, Supplier Device Package: ER 14.5 x 6, Inductance Factor (Al): 100 nH, Initial Permeability (µi): 2200, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.08, Effective Length (le) mm: 19.0, Effective Area (Ae) mm²: 17.6, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 17.3, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 334.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B65513J0100A087 B65513J0100A087 Виробник : TDK er_14_5_6.pdf Description: FERRITE CORE ER 100NH N87
Tolerance: ±3%
Packaging: Box
Material: N87
Length: 0.571" (14.50mm)
Width: 0.264" (6.70mm)
Height: 0.116" (2.95mm)
Core Type: ER
Supplier Device Package: ER 14.5 x 6
Inductance Factor (Al): 100 nH