B65517D0100A048
B65517D0100A048 EPCOS - TDK Electronics
p_9_5.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE P 100NH N48 2PCS
Tolerance: ±3%
Packaging: Box
Material: N48
Diameter: 0.366" (9.30mm)
Height: 0.106" (2.70mm)
Core Type: P (Pot Core)
Supplier Device Package: P 9 x 5
Inductance Factor (Al): 100 nH
Finish: Uncoated
Gap: Gapped
Effective Permeability (µe): 100.0
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.25
Effective Length (le) mm: 12.5
Effective Area (Ae) mm²: 10.0
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 125.0
на замовлення 6953 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE P 100NH N48 2PCS, Tolerance: ±3%, Packaging: Box, Material: N48, Diameter: 0.366" (9.30mm), Height: 0.106" (2.70mm), Core Type: P (Pot Core), Supplier Device Package: P 9 x 5, Inductance Factor (Al): 100 nH, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Effective Permeability (µe): 100.0, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.25, Effective Length (le) mm: 12.5, Effective Area (Ae) mm²: 10.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 125.0.