B65525J0250B045 EPCOS - TDK Electronics
er_11_5.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE ER N45
Packaging: Box
Material: N45
Length: 0.433" (11.00mm)
Width: 0.236" (6.00mm)
Height: 0.098" (2.50mm)
Core Type: ER
Supplier Device Package: ER 11 x 5
Initial Permeability (µi): 3800
Finish: Uncoated
Gap: Gapped
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.1
Effective Length (le) mm: 14.1
Effective Area (Ae) mm²: 12.4
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 10.3
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 174.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE ER N45, Packaging: Box, Material: N45, Length: 0.433" (11.00mm), Width: 0.236" (6.00mm), Height: 0.098" (2.50mm), Core Type: ER, Supplier Device Package: ER 11 x 5, Initial Permeability (µi): 3800, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.1, Effective Length (le) mm: 14.1, Effective Area (Ae) mm²: 12.4, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 10.3, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 174.0.