B65531D0100A048
B65531D0100A048 EPCOS - TDK Electronics
p_11_7.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE P 100NH N48 2PCS
Packaging: Box
Tolerance: ±3%
Material: N48
Diameter: 0.445" (11.30mm)
Height: 0.130" (3.30mm)
Core Type: P (Pot Core)
Supplier Device Package: P 11 x 7
Inductance Factor (Al): 100 nH
Finish: Uncoated
Gap: Gapped
Effective Permeability (µe): 80.0
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.0
Effective Length (le) mm: 15.9
Effective Area (Ae) mm²: 15.9
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 253.0
Написати відгук
Description: FERRITE CORE P 100NH N48 2PCS, Packaging: Box, Tolerance: ±3%, Material: N48, Diameter: 0.445" (11.30mm), Height: 0.130" (3.30mm), Core Type: P (Pot Core), Supplier Device Package: P 11 x 7, Inductance Factor (Al): 100 nH, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Effective Permeability (µe): 80.0, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.0, Effective Length (le) mm: 15.9, Effective Area (Ae) mm²: 15.9, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 253.0.