Продукція > EPCOS / TDK > B65531D0160A048
B65531D0160A048
B65531D0160A048 EPCOS / TDK
p_11_7.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Ferrite Cores & Accessories P 11X7 N48 160 +3% -3%
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE P 160NH N48 2PCS, Packaging: Box, Tolerance: ±3%, Material: N48, Diameter: 0.445" (11.30mm), Height: 0.130" (3.30mm), Core Type: P (Pot Core), Supplier Device Package: P 11 x 7, Inductance Factor (Al): 160 nH, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Part Status: Active, Effective Permeability (µe): 127.0, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.0, Effective Length (le) mm: 15.9, Effective Area (Ae) mm²: 15.9, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 253.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Tolerance: ±3%
Material: N48
Diameter: 0.445" (11.30mm)
Height: 0.130" (3.30mm)
Core Type: P (Pot Core)
Supplier Device Package: P 11 x 7
Inductance Factor (Al): 160 nH