B65531T0100A033 EPCOS - TDK Electronics
p_11_7.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE M33
Packaging: Box
Material: M33
Diameter: 0.445" (11.30mm)
Height: 0.130" (3.30mm)
Supplier Device Package: P 11 x 7
Initial Permeability (µi): 750
Finish: Uncoated
Gap: Gapped
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.0
Effective Length (le) mm: 15.9
Effective Area (Ae) mm²: 15.9
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 253.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE M33, Packaging: Box, Material: M33, Diameter: 0.445" (11.30mm), Height: 0.130" (3.30mm), Supplier Device Package: P 11 x 7, Initial Permeability (µi): 750, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.0, Effective Length (le) mm: 15.9, Effective Area (Ae) mm²: 15.9, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 253.0.