B65661D0250A048 EPCOS - TDK Electronics
p_22_13.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE P 250NH N48 2PCS
Packaging: Box
Tolerance: ±3%
Material: N48
Diameter: 0.866" (22.00mm)
Height: 0.268" (6.80mm)
Core Type: P (Pot Core)
Supplier Device Package: P 22 x 13
Inductance Factor (Al): 250 nH
Finish: Uncoated
Gap: Gapped
Part Status: Active
Effective Permeability (µe): 100
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.5
Effective Length (le) mm: 31.6
Effective Area (Ae) mm²: 63
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 1990
Написати відгук
Description: FERRITE CORE P 250NH N48 2PCS, Packaging: Box, Tolerance: ±3%, Material: N48, Diameter: 0.866" (22.00mm), Height: 0.268" (6.80mm), Core Type: P (Pot Core), Supplier Device Package: P 22 x 13, Inductance Factor (Al): 250 nH, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Part Status: Active, Effective Permeability (µe): 100, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.5, Effective Length (le) mm: 31.6, Effective Area (Ae) mm²: 63, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 1990.