B66281G0000X197
B66281G0000X197 EPCOS - TDK Electronics
elp_14_3_5_5.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE ELP N97 1PC
Packaging: Box
Material: N97
Length: 0.551" (14.00mm)
Width: 0.197" (5.00mm)
Height: 0.138" (3.50mm)
Core Type: ELP
Supplier Device Package: ELP 14 x 3.5 x 5
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE ELP N97 1PC, Packaging: Box, Material: N97, Length: 0.551" (14.00mm), Width: 0.197" (5.00mm), Height: 0.138" (3.50mm), Core Type: ELP, Supplier Device Package: ELP 14 x 3.5 x 5, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped.