B66291G0100X187
B66291G0100X187 EPCOS - TDK Electronics
elp_43_10_28.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE ELP 7.3UH N87
Tolerance: ±25%
Packaging: Bulk
Material: N87
Length: 1.701" (43.20mm)
Width: 1.098" (27.90mm)
Height: 0.374" (9.50mm)
Core Type: ELP
Supplier Device Package: ELP 43 x 10 x 28
Inductance Factor (Al): 7.3 µH
Finish: Uncoated
Gap: Gapped
Effective Permeability (µe): 1560.0
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.27
Effective Length (le) mm: 61.1
Effective Area (Ae) mm²: 225.0
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 225.0
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 14000.0
на замовлення 438 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE ELP 7.3UH N87, Tolerance: ±25%, Packaging: Bulk, Material: N87, Length: 1.701" (43.20mm), Width: 1.098" (27.90mm), Height: 0.374" (9.50mm), Core Type: ELP, Supplier Device Package: ELP 43 x 10 x 28, Inductance Factor (Al): 7.3 µH, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Effective Permeability (µe): 1560.0, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.27, Effective Length (le) mm: 61.1, Effective Area (Ae) mm²: 225.0, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 225.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 14000.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B66291G0100X187 B66291G0100X187 Виробник : EPCOS / TDK elp_43_10_28.pdf Ferrite Cores & Accessories ELP43/10/28 N87LP=0.100MM
на замовлення 437 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
B66291G0100X187 B66291G0100X187 Виробник : TDK elp_43_10_28.pdf Ferrite Cores & Accessories ELP43/10/28 N87LP=0.100MM