B66307F0000X165
B66307F0000X165 EPCOS - TDK Electronics
e_16_8_5.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: E16/8/5 T65 2500 +30%
Tolerance: -20%, +30%
Packaging: Tray
Material: T65
Length: 0.630" (16.00mm)
Width: 0.185" (4.70mm)
Height: 0.323" (8.20mm)
Core Type: E
Supplier Device Package: E 16 x 8 x 5
Inductance Factor (Al): 2.5 µH
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Effective Permeability (µe): 3700.0
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.87
Effective Length (le) mm: 37.6
Effective Area (Ae) mm²: 20.1
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 19.4
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 756.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: E16/8/5 T65 2500 +30%, Tolerance: -20%, +30%, Packaging: Tray, Material: T65, Length: 0.630" (16.00mm), Width: 0.185" (4.70mm), Height: 0.323" (8.20mm), Core Type: E, Supplier Device Package: E 16 x 8 x 5, Inductance Factor (Al): 2.5 µH, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Effective Permeability (µe): 3700.0, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.87, Effective Length (le) mm: 37.6, Effective Area (Ae) mm²: 20.1, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 19.4, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 756.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B66307F0000X165 Виробник : TDK e_16_8_5.pdf Ferrite Cores & Accessories E16/8/5 T65 2500 +30% -20%