B66307G0060X187
B66307G0060X187 TDK ELECTRONICS
e_16_8_5.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Ferrite Core EF Core N87-Material 303nH
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE E N87 1PC, Packaging: Box, Material: N87, Length: 0.630" (16.00mm), Width: 0.185" (4.70mm), Height: 0.323" (8.20mm), Core Type: E, Supplier Device Package: E 16 x 8 x 5, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B66307G0060X187 B66307G0060X187 Виробник : TDK ELECTRONICS e_16_8_5.pdf Ferrite Core EF Core N87-Material 303nH
Кількість Ціна
Packaging: Box
Material: N87
Length: 0.630" (16.00mm)
Width: 0.185" (4.70mm)
Height: 0.323" (8.20mm)