Продукція > TDK > B66307G0100X127
B66307G0100X127
B66307G0100X127 TDK
e_16_8_5.pdf
Виробник: TDK
Description: FERRITE CORE E N27 1PC
Packaging: Box
Material: N27
Length: 0.630" (16.00mm)
Width: 0.185" (4.70mm)
Height: 0.323" (8.20mm)
Core Type: E
Supplier Device Package: E 16 x 8 x 5
Finish: Uncoated
Gap: Gapped
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE E N27 1PC, Packaging: Box, Material: N27, Length: 0.630" (16.00mm), Width: 0.185" (4.70mm), Height: 0.323" (8.20mm), Core Type: E, Supplier Device Package: E 16 x 8 x 5, Finish: Uncoated, Gap: Gapped.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B66307G0100X127 B66307G0100X127 Виробник : TDK e_16_8_5.pdf Ferrite Cores & Accessories E16/8/5 N27LP=0.1MM