Продукція > TDK > B66307G0350X187
B66307G0350X187 TDK
e_16_8_5.pdf
Виробник: TDK
Description: FERRITE CORE E N87
Packaging: Box
Material: N87
Length: 0.630" (16.00mm)
Width: 0.185" (4.70mm)
Height: 0.323" (8.20mm)
Core Type: E
Supplier Device Package: E 16 x 8 x 5
Initial Permeability (µi): 2200
Finish: Uncoated
Part Status: Not For New Designs
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.87
Effective Length (le) mm: 37.6
Effective Area (Ae) mm²: 20.1
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 19.4
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 756.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE E N87, Packaging: Box, Material: N87, Length: 0.630" (16.00mm), Width: 0.185" (4.70mm), Height: 0.323" (8.20mm), Core Type: E, Supplier Device Package: E 16 x 8 x 5, Initial Permeability (µi): 2200, Finish: Uncoated, Part Status: Not For New Designs, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.87, Effective Length (le) mm: 37.6, Effective Area (Ae) mm²: 20.1, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 19.4, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 756.0.