Продукція > TDK > B66307G0400X127
B66307G0400X127
B66307G0400X127 TDK
e_16_8_5.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Cores & Accessories E 16/8/5 N27 GAP 0,4+-0,02 MM
на замовлення 3779 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE E N27, Packaging: Box, Material: N27, Length: 0.630" (16.00mm), Width: 0.185" (4.70mm), Height: 0.323" (8.20mm), Core Type: E, Supplier Device Package: E 16 x 8 x 5, Initial Permeability (µi): 2000, Finish: Uncoated, Part Status: Not For New Designs, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.87, Effective Length (le) mm: 37.6, Effective Area (Ae) mm²: 20.1, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 19.4, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 756.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B66307G0400X127 Виробник : TDK e_16_8_5.pdf Description: FERRITE CORE E N27
Packaging: Box
Material: N27
Length: 0.630" (16.00mm)
Width: 0.185" (4.70mm)
Height: 0.323" (8.20mm)