B66307G300X127 EPCOS - TDK Electronics
e_16_8_5.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE
Packaging: Box
Material: N27
Length: 0.630" (16.00mm)
Width: 0.185" (4.70mm)
Height: 0.323" (8.20mm)
Core Type: E
Supplier Device Package: E 16 x 8 x 5
Initial Permeability (µi): 2000
Finish: Uncoated
Part Status: Active
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.87
Effective Length (le) mm: 37.6
Effective Area (Ae) mm²: 20.1
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 19.4
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 756
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE, Packaging: Box, Material: N27, Length: 0.630" (16.00mm), Width: 0.185" (4.70mm), Height: 0.323" (8.20mm), Core Type: E, Supplier Device Package: E 16 x 8 x 5, Initial Permeability (µi): 2000, Finish: Uncoated, Part Status: Active, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.87, Effective Length (le) mm: 37.6, Effective Area (Ae) mm²: 20.1, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 19.4, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 756.
Інші пропозиції B66307G300X127
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B66307G300X127 B66307G300X127 Виробник : TDK e_16_8_5.pdf Ferrite Cores & Accessories E16/8/5 N27 Gap 0.3mm+/-0.02mm