Продукція > EPCOS > B66311G0150X187
B66311G0150X187 Epcos
e_20_10_6.pdf
Виробник: Epcos
Ferrite Core E20/10/6 N87LP 0.150 MM Група товару: Осердя з феромагнітних матеріалів (крім фільтрів) Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE E N87, Packaging: Box, Material: N87, Length: 0.803" (20.40mm), Width: 0.232" (5.90mm), Height: 0.398" (10.10mm), Core Type: E, Supplier Device Package: E 20 x 10 x 6, Initial Permeability (µi): 2200, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Part Status: Active, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.44, Effective Length (le) mm: 46.3, Effective Area (Ae) mm²: 32.1, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 31.9, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 1490.0.
Інші пропозиції B66311G0150X187
Packaging: Box
Material: N87
Length: 0.803" (20.40mm)
Width: 0.232" (5.90mm)
Height: 0.398" (10.10mm)
Core Type: E
Supplier Device Package: E 20 x 10 x 6
Initial Permeability (µi): 2200
Finish: Uncoated
Gap: Gapped
Part Status: Active
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.44
Effective Length (le) mm: 46.3
Effective Area (Ae) mm²: 32.1
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 31.9
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 1490.0
товару немає в наявності
B66311G0150X187 B66311G0150X187 Виробник : EPCOS / TDK e_20_10_6.pdf Ferrite Cores & Accessories E20/10/6 N87LP 0.150 MM