Продукція > EPCOS / TDK > B66311G0170X127
B66311G0170X127
B66311G0170X127 EPCOS / TDK
e_20_10_6.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Ferrite Cores & Accessories E20/10/6 N27LP 0.170 MM
на замовлення 3048 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE E N27 1PC, Packaging: Box, Material: N27, Length: 0.803" (20.40mm), Width: 0.232" (5.90mm), Height: 0.394" (10.00mm), Core Type: E, Supplier Device Package: E 20 x 10 x 6, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Part Status: Active.
Packaging: Box
Material: N27
Length: 0.803" (20.40mm)
Width: 0.232" (5.90mm)
Height: 0.394" (10.00mm)