Продукція > EPCOS / TDK > B72205S0131K211
B72205S0131K211
B72205S0131K211 EPCOS / TDK
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS / TDK
Varistors 130VAC 10% 5mm StandarD
на замовлення 4450 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 205V 400A DISC 5MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 4.2J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 225.5 V, Varistor Voltage (Min): 184.5 V, Varistor Voltage (Typ): 205 V, Maximum AC Volts: 130 V, Maximum DC Volts: 170 V, Capacitance @ Frequency: 135 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72205S0131K211 B72205S0131K211 Виробник : TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 130VAC 10% 5mm StandarD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
B72205S0131K211 B72205S0131K211 Виробник : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 205V 400A DISC 5MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 4.2J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 225.5 V
Varistor Voltage (Min): 184.5 V
Varistor Voltage (Typ): 205 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V
Capacitance @ Frequency: 135 pF @ 1 kHz