B72205S0140K111
B72205S0140K111 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 100 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 0.4J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24.2 V
Varistor Voltage (Min): 19.8 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 1450 pF @ 1 kHz
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 22V 100A DISC 5MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 100 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 0.4J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 24.2 V, Varistor Voltage (Min): 19.8 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 1450 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72205S0140K111 B72205S0140K111 Виробник : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 100 A
Energy: 0.4J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24.2 V
Varistor Voltage (Min): 19.8 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
B72205S0140K111 B72205S0140K111 Виробник : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 14VAC 10% 5mm StandarD