Продукція > TDK > B72205S0170K111
B72205S0170K111
B72205S0170K111 TDK
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
Varistors 17VAC 10% 5mm StandarD
на замовлення 5214 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 27V 100A DISC 5MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 100 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 0.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 29.7 V, Varistor Voltage (Min): 24.3 V, Varistor Voltage (Typ): 27 V, Maximum AC Volts: 17 V, Maximum DC Volts: 22 V, Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72205S0170K111 B72205S0170K111 Виробник : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 27V 100A DISC 5MM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 100 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 0.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 29.7 V
Varistor Voltage (Min): 24.3 V
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 22 V
Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz
на замовлення 10 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
B72205S0170K111 B72205S0170K111 Виробник : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 17VAC 10% 5mm StandarD
Мінімальне замовлення: 7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 100 A
Energy: 0.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 29.7 V
Varistor Voltage (Min): 24.3 V
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 22 V